from €37,00
Book Now

Vikend në ULQIN, BUDVA, KOTOR, RISAN, PERAST, SHËN STEFAN, TIVAT dhe SHKODËR

Created with Sketch. Sveti Stefan, Tivat ,Perast ,Risan,Kotor, Budva
Average
Created with Sketch.

Duration

2 Ditë / 1 Natë

Created with Sketch.

Tour Type

Specific Tour

Created with Sketch.

Group Size

Unlimited

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Vikend në ULQIN, BUDVA, KOTOR, RISAN, PERAST, SHËN STEFAN, TIVAT dhe SHKODËR ❗️

✔️ 2 Ditë / 1 Natë

⭕️Nisja çdo të SHTUNEN
⭕️Kthimi të DIELEN

HIGHLIGHTS

  • Nisjet cdo Vikend nese rezervohet numri i duhur.

Itinerary

Dita 1
NISJA NGA VENDET E CEKURA
🏛Vizitë qytetit të SHKODRËS
🏢 Akomodimi në hotel në Ulqin (hotel LLOLLA)
🍱 Darka , pas darkës kohë e lirë ( muzikë,argëtim )
Dita 2
Mëngjesi në Hotel 08:00-09:00
🏜 Vizitë në Sveti Stefan, Tivat ,Perast ,Risan,Kotor, Budva
☑️Kthimi për KOSOVË

Included/Excluded

  • Në çmim janë të përfshira :
  • 🚍 Udhëtimi me autobus komod
  • 🏢 Akomodimi në Hotel LLOLLA , Ulqin për 1 natë (Mëngjes, Darkë)
  • 🏝 Vizita e vendëve turistike Shkodër, Ulqin, Budva, Kotor, Risan, Perast, Shën Stefan dhe Tivat.
  • 🥤 Pije gjatë udhëtimit

Tour's Location

Created with Sketch. Sveti Stefan, Tivat ,Perast ,Risan,Kotor, Budva

FAQs

Nisjet:
Nisja nga Gjilani në ora ⏱06:30 (Teatri i Qytetit)
✔️ Nisja nga Ferizaji në ora ⏱07:10
(Hib Petrol afër autostrades)
✔️ Nisja nga Prishtina në ora ⏱08:00
(Rrethi flamurit)
✔️ Nisja nga Suhareka në ora ⏱08:40
(Parkingi afër hyrjes në autostradë)
✔️ Nisja nga Prizreni në ora ⏱9:10
( Rrethi afër stacionit të autobusave)

Reviews

3/5
Average
Based on 4 reviews
Excellent
1
Very Good
0
Average
2
Poor
0
Terrible
1
Të shpejt, të sakt & të sigurt

admin

12/09/2018

Test review 4

Content review 4
Të shpejt, të sakt & të sigurt

admin

12/09/2018

Test bad rate

content bad rate
Të shpejt, të sakt & të sigurt

admin

12/09/2018

Test review

Good service
Të shpejt, të sakt & të sigurt

admin

17/03/2015

Very Good

Varius massa maecenas et id dictumst mattis. Donec fringilla ac parturient posuere id phasellus erat elementum nullam lacus cursus rhoncus parturient vitae praesent quisque nascetur molestie quis
Showing 1 - 4 of 4 in total

Write a review

Created with Sketch.
from €37,00

Organized by

fatlumi.egnatia

Member Since 2020

14 Reviews

You might also like

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox