from €32,00
Book Now

Vikend në OHËR, STRUGË, SHËN NAUM, POGRADEC, KORÇË

Created with Sketch. Ohër, Sstrugë, Shën Neum, Pogradec, Korçë
Very Good
Created with Sketch.

Duration

2 Ditë / 1 Natë

Created with Sketch.

Tour Type

Specific Tour

Created with Sketch.

Group Size

Unlimited

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Vizita e vendeve turistike OHËR,STRUGË,SHËN NEUM,POGRADEC,
KORÇË

2 Ditë / 1 Natë

⭕️Nisja çdo të SHTUNËN
⭕️Kthimi çdo të DIELE

HIGHLIGHTS

  • Nisjet cdo Vikend nese rezervohet numri i duhur.

Itinerary

Dita 1
Dita 1 - e Shtunë
⭕️Nisja nga qytetet e CEKURA
🕌Vizitë Ohërit ( )
🏜Vizitë Shën Naum
🏝Vazhdojmë për Strugë (1h)
🏬Akomodimi në Hotel
🍱 Darka (20:00) , pas darkës kohë e lirë ( muzikë,argëtim ) dhe fjetje
Dita 2
Dita 2 - e Diele
🍱 Mëngjesi në Hotel 08:00-09-00
🏰Vizitë Korçës ( 2h )
🏰Vizitë Pogradecit ( 1.30h )
☑️ Vazhdojm drejtë KOSOVËS

Included/Excluded

  • ë çmim përfshihet
  • 💳Bileta vajtje-ardhje
  • ⭕️Qëndrimi në hotel 1 Natë
  • 🏢Fjetja: Hotel Diplomat
  • 🍲 Mëngjes dhe darkë
  • 🏝Vizita e vendeve turistike OHËR,STRUGË,SHËN NEUM,POGRADEC,
  • KORÇË
  • 🥤Pije gjatë udhëtimit

Tour's Location

Created with Sketch. Ohër, Sstrugë, Shën Neum, Pogradec, Korçë

FAQs

Nisjet:
✔️ Nisja nga Gjilani në ora⏱07:00 (Teatri i Qytetit)
✔️ Nisja nga Prishtina në ora ⏱08:00
(Rrethi flamurit)
✔️ Nisja nga Ferizaji në ora ⏱08:30
(Hib Petrol afër autostrades)
Rezervimet: ☎️ +383 45 291 045 ☎️ +383 44 200 744

Reviews

4/5
Very Good
Based on 2 reviews
Excellent
0
Very Good
2
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Të shpejt, të sakt & të sigurt

admin

18/03/2015

Good

Augue orci suscipit eros ultrices curae nulla bibendum euismod himenaeos vestibulum posuere cursus tellus nisl luctus a quam quisque elementum Ridiculus nisl cum fusce vel mi viverra non malesuada congue volutpat integer torquent libero imperdiet nam commodo cubilia tincidunt lacus nec et praesent suscipit faucibus lectus netus dapibus quis purus primis eget torquent ridiculus sollicitudin
Të shpejt, të sakt & të sigurt

admin

18/03/2015

Very Good

Augue orci suscipit eros ultrices curae nulla bibendum euismod himenaeos vestibulum posuere cursus tellus nisl luctus a quam quisque elementum Ridiculus nisl cum fusce vel mi viverra non malesuada congue volutpat integer torquent libero imperdiet nam commodo cubilia tincidunt lacus nec et praesent suscipit faucibus lectus netus dapibus quis purus primis eget torquent ridiculus sollicitudin himenaeos diam nostra dapibus lectus netus tellus interdum risus netus nunc sagittis eleifend curabitur magnis aenean curabitur pulvinar morbi fusce himenaeos fringilla in leo eleifend imperdiet consectetur natoque netus tempus faucibus lacinia
View More
Showing 1 - 2 of 2 in total

Write a review

Created with Sketch.
from €32,00

Tour Packages

Organized by

fatlumi.egnatia

Member Since 2020

14 Reviews

You might also like

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox